Hilal Kalıp Hakkımızda

Biz Kimiz?

1998 yılında kurulan firmamız, ambalaj ve kesim kalıpları üretiminde sektöre hizmet etmeye başlamıştır. Kısa zamanda pazardaki yerini alarak hızla pazar payını arttırmış ve sektöründe söz sahibi olmuştur.

Tüm bu gelişmeler ile birlikte, deneyimli ve alanında iyi yetişmiş personeli ile sektörün aramış olduğu kalite seviyesine en doğru sonucu verme başarısını göstermiştir. İçinde bulunduğumuz sektörün gerekliliği olarak farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunabilmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bu ihtiyaçların tümüne çözüm üretmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Matbaa ve kağıt sektörüne yönelik kesim kalıpları, Plastik sektörüne yönelik kesim kalıpları, Deri kesiminde kullanılan deri kesim kalıpları, Vakum, Frekans ve Conta kalıpları gibi hemen her sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz.

Günümüzde ihtiyaçların ne kadar değiştiğinin farkındayız, sadece çözüm üretmenin yeterli olmadığı, aynı zamanda hızlı ve etkin çözümler olması gerektiğini bilmekteyiz, ve tüm bunları aynı anda yapabilmek için teknolojik alt yapımıza ve makine parkımıza sürekli olarak yatırımlarımıza devam etmekteyiz. Günümüzde ise globalleşen dünyanın bir parçası olarak uluslararası arenada boy göstermeye başlamış ve çalışmalarımıza bu yönde ağırlık vermekteyiz. Bu zorlu süreçte siz değerli müşterilerimizin sınırsız desteği bizlere daha fazla güç vermektedir.

img img